• Polish
  • English
Menu
About us
News
Females
Males
Seniors
The Best of Dagi Dog
Litters
Puppies
Friends
Gallery
Contact
Weblinks
In Memoriam
Visitcounter
Dzisiaj / Today151
W miesiacu / Month12496
Wszystkie / All2376183
Osiągnięcia Bentley'a


Opisy sędziów:


Sędzia ze Słowenia, Barbka Novak (Częstochowa 25.07.2015)
Duży samiec, prawidłowy zgryz, typowa głowa,doskonała szyja i grzbiet, dobre kątowanie przodu i tyłu, doskonała sierść, doskonały w ruchu.

Sędzia Andrzej Kaźmierski (Poznań 2015)
Mocny, bardzo efektowny samiec, a jednocześnie wybitnie elegancki.
Doskonale płynny w całym obrysie i znakomicie poruszający się.

Sędzia Małgorzata Supronowicz (NDM listopad 2015)
Duży, mocny samiec o pięknym ruchu.Mógłby mieć bardziej suchą kufę.Piękna górna linia, doskonała głębokość klatki piersiowej, piękna szata, równolegle stawia kończyny.

   * wystawa międzynarodowa, Opole, 25 kwietnia 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata I
      Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
      BOS
      (sędzia Dorota Witkowska, Polska)

   * wystawa międzynarodowa, Rzeszów, 23 maja 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata I
      Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
      BOB, BOG II
      (sędzia Martin Johanson, Szwecja)

   * wystawa klubowa, Mediolan, WŁOCHY, 11 czerwca 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata III
      (sędzia Juan Nevada, Hiszpania)

   * wystawa międzynarodowa, Kraków, 21 czerwca 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata I
      Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
      BOB, BOG I
      III BEST IN SHOW
      (sędzia Paweł Osak, Polska; sędzia BIS - Noranart Rattanasakvibool, Thailand))

   * wystawa międzynarodowa, Częstochowa, 25 lipca 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata I
      Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
      BOB, BOG II
      (sędzia Barbka Novak, Słowenia)

   * wystawa międzynarodowa, Druskienniki, LITWA, 7 sierpnia 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata II
      (sędzia Antonio Di Trapani, Włochy)

   * wystawa międzynarodowa, Druskienniki, LITWA, 8 sierpnia 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata I
      Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
      (sędzia M.Ostrovskaya, Rosja)

   * wystawa międzynarodowa, Druskienniki, LITWA, 9 sierpnia 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonała", lokata I
      Zwycięstwo Młodzieży
      (sędzia Livija Zizevske, Litwa)

   * wystawa międzynarodowa, Oradea, RUMUNIA, 22 sierpnia 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonały", lokata II
      (sędzia Miguel Angel Martinez, Argentyna)

   * wystawa międzynarodowa, Debrecen, WĘGRY, 22 sierpnia 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonały", lokata II
      (sędzia Valeria Bobikova, Rosja)

   * wystawa międzynarodowa, Oradea, RUMUNIA, 23 sierpnia 2015 r.
      klasa młodzieży - ocena "doskonały", lokata II
      (sędzia Jasna Matesic, Chorwacja)

   * wystawa międzynarodowa, Lwów, UKRAINA, 10 października 2015 r.
      klasa pośrednia - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOB, BOG I
      (sędzia Olga Goncharuk, Ukraina)

   * wystawa międzynarodowa, Poznań, 8 listopada 2015 r.
      klasa pośrednia - ocena "doskonała", lokata I
      CWC, CACIB, BOB
      Zwycięzca Polski 2015
      (sędzia Andrzej Kaźmierski, Polska)

   * wystawa krajowa, Nowy Dwór Mazowiecki, 12 grudnia 2015 r.
      klasa pośrednia - ocena "doskonała", lokata I
      CWC, BOB, BOG II
      (sędzia Małgorzata Supronowicz, Polska)

   * wystawa międzynarodowa, Wilno, LITWA, 5 marca 2016 r.
      klasa pośrednia - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOB, BOG II
      Zwycięzca Litwy 2016
      (sędzia Dorota Witkowska, Polska)

   * wystawa krajowa, Nowy Dwór Mazowiecki, 10 kwietnia 2016 r.
      klasa pośrednia - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, BOB, BOG I
      II BEST IN SHOW
      (sędzia Ina Małecka, Polska; sędzia BIS Eugene Yerusalimsky)

   * wystawa międzynarodowa, Opole, 23 kwietnia 2016 r.
      klasa pośrednia - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOB, BOG I
      IV BEST IN SHOW
      (sędzia rasy - Lyudmila Tchistiakova (RUS); sędzia grupy Bo Skalin (SE);sędzia BIS Ramune Kazlauskaite (LT)

   * wystawa międzynarodowa, Kraków, 19 czerwca 2016 r.
      klasa otwarta - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOS
      (sędzia Ella Orishchenko, Rosja)

   * wystawa międzynarodowa, Oradea, RUMUNIA, 23 lipca 2016 r.
      klasa otwarta - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOB
      (sędzia Kristina Tar, Ukraina)

   * wystawa międzynarodowa, Debrecen, WĘGRY, 23 lipca 2016 r.
      klasa otwarta - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOB
      (sędzia Trine Blume, Dania)

   * wystawa krajowa, Oradea, RUMUNIA, 24 lipca 2016 r.
      klasa otwarta - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, BOB
      (sędzia Vladimir Piskay, Słowacja)

   * wystawa międzynarodowa, Druskienniki, LITWA, 8 sierpnia 2016 r.
      klasa otwarta - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOB, BOG III
      (sędzia Ina Małecka, Polska)

   * wystawa międzynarodowa, Poznań, 29 października 2016 r.
      klasa championów - ocena "doskonała", lokata I
      CAC, CACIB, BOB, BOG IV
      (sędzia Andrzej Jakubowski,sędzia grupy Milos Kaspar, Czechy)